רשויות

עבור הרשויות במרחב, AgroNegev שותף מלא לתוכניות אסטרטגיות מתוקף הפעילות האזורית המושתת על ראייה אסטרטגית מרחבית

הכשרות- לאור העבודה עם החקלאים והיזמים אנו יודעים לשים את האצבע על כל נקודות החולשה בעולמות החקלאיים-טכנולוגיים ובכך לאפשר תכניות הכשרה התואמות למצב החקלאים.

חינוך לאגטק- אנו מתחילים מהשלבים הראשונים ביותר- גני ילדים.

אנו מטמיעים בגני ילדים מערכות אגטק המאפשרות 0 תשומות לצוותי החינוך (פרט לאירועי שתילה וקציר), מערכות אלו מחוברות לשו"ב (שליטה ובקרה) בבתי הספר האזוריים שם לומדים התלמידים על הגידולים השונים בדרך אפליקטיבית.

דרך מערכות אגטק בגני ילדים ובתי ספר אנו משפיעים גם על המשקים עצמם (ההורים החקלאים) וגם על הילדים בחשיפה לחקלאות מתקדמת ואוטומטית. בנוסף אנו מאפשרים מזון טרי ואיכותי לגני הילדים.

אנו מלווים תכניות חינוך נוספות בבתי הספר במגמות החקלאות במטרה למצג את מגמות החקלאות כמגמות אגטק (באותה שורה עם פיזיקה, כימיה וביולוגיה) דרך שיתופי פעולה עם מרכזי המו"פ האזוריים ויזמים בתחום. בכך אנו רוצים למשוך עוד ועוד בני נוער לעסוק במחקר חקלאי ולהיחשף לעולם היזמות.

בנוסף אנו מקיימים קהילות חקלאים מאמצי חדשנות וקהילות מנטורים עבור יזמים.

עבור הרשויות במרחב, AgroNegev שותף מלא לתוכניות אסטרטגיות מתוקף הפעילות האזורית המושתת על ראייה אסטרטגית מרחבית, בכך אנו מייצרים במרחב מארג משלים של תחומים בעולמות האגטק המבוססים על הנכסים המקומיים ושיתופי הפעולה הרלוונטיים לתחום.

דילוג לתוכן