חקלאים

אנו עושים ולידציה ראשונית לכל טכנולוגיה שמביאים להטמעה, דבר זה יוצר נחת לחקלאים וכך הם פתוחים הרבה יותר לפתרונות חדשניים.

הטמעת טכנולוגיות בחקלאות ושימוש בפתרונות חדישים לקידום ענף החקלאות.

אנו עושים ולידציה ראשונית לכל טכנולוגיה שמביאים להטמעה, דבר זה יוצר נחת לחקלאים וכך הם פתוחים הרבה יותר לפתרונות חדשניים. צוות אגרונגב מונה אגרונומים וחקלאים- דבר המאפשר הסתכלות "חקלאית" על כל פתרון חדשני מוצע.

יתרון הגודל מייצר לנו אפשרות לאינטגרציה בין חקלאים מתחומים חופפים אל מול ספק השירותים- בכך אנו מפרקים את החסם התקציבי של ההתקשרות של חקלאי בודד עם חברה טכנולוגית ומסייעים להוזיל עלויות לחקלאים.

אגרונגב פיתחה מתודיקה ייחודית להטמעת טכנולוגיות המתחילה באיפיון המשק, איתור צרכים וסקאוטינג טכנולוגי תואם הממשיך בבחירת הטכנולוגיה המתאימה ביותר וליווי בהטמעה ובקבלת סיוע ומענקים.
העבודה עם מספר רב של חקלאים מאפשר לנו להסתכל על החקלאים בתצורות של ביג דאטה, פרופילים חקלאיים וקבוצות שונות ובכך להגיע למספר רב של חקלאים כאשר אנו מזהים פתרון איכותי המתאים לשטח.
אנו יודעים שדרך הטמעת טכנולוגיות בשטח, נפתח את החקלאים לפעילות יזמית יותר, נייצר תנועה של צעירים לתחום ובכך נסייע לדור הבא של החקלאים להתאים את המשקים לעולם המשתנה.

דילוג לתוכן